• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotografia ślubna Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotografia ślubna Zielona Góra, kogo polecicie ?

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt mnóstwo czasu a nie mogą odszukać kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

suderuss3

Posty: 1

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Mnert67

Posty: 3

 
Fotograf musi mieć niezwykle olbrzymie doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie wykonać coś wyjątkowego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych fotografii.

Cybooor

Posty: 20

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Boss

Posty: 6

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

Czarek

Posty: 12

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

matckhew

Posty: 2

 
Gusta są bardzo różne, wobec tego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym różne. Jedni stawiają na przepiękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

francuzz

Posty: 11

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są niezwykle ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich fotografii powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, zatem idziemy na ilość, a wówczas bez kłopotów znajdziemy super fotografie wśród tych zrobionych.

Czarek

Posty: 5

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

Fanatyk

Posty: 3

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można nie ulega wątpliwości kierować się ceną, niemniej jednak jeżeli chodzi o zdjęcia ze ślubu i z wesela to mamy jedną szansę, aby je wykonać. Pożądane byłoby, zatem skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy bardzo zadowoleni.

gruszeczka45

Posty: 2