• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena przedsiębiorstwa, proszę o pomoc

wycena przedsiębiorstwa, proszę o pomoc

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Na nieszczęście ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

strom

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być wykonana przez licencjonowanych aktuariuszy, dlatego polecam Ci tę stronę inetentową https://attuario.pl. Tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat tego biura aktuarialnego. Sprawdź, czy chcesz z nimi współpracować. Mi bardzo pomogli.

Modniś

Posty: 5

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w mnóstwo sprawach. Na ogół do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a zarówno starając się o kredyt.

Finest

Posty: 22

 
Wycena aktuarialna jest niezmiernie przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to należałoby się do nich zgłosić. Należałoby się zgłosić przez internet.

CzarnyBlant

Posty: 11

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Biuro aktuarialne przeważnie pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować różne plany inwestycyjne. Pożądane byłoby się z nimi kontaktować, bowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, wobec tego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

mikuser

Posty: 6

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

Grażyna12

Posty: 5