• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

co stosujecie do nawożenia roślin

co stosujecie do nawożenia roślin

Jakie polecacie nawozy, które można stosować, by nie faszerować swoich upraw chemią? Mam niezbyt duży teren przy domu na mały ogródek ale gleba jest tam raczej słaba i tak się zastanawiam co tutaj ewentualnie warto wybrać by faktycznie mieć dobrą efektywność jeśli chodzi o działanie nawozu. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać. Chętnie skorzystam z porad, żeby poprawić wegetację.

DobreRADY

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że co do wyboru nawozów to tak naprawdę każdy powinien sprawdzić co u niego będzie działać najlepiej i jakie będzie dawać efekty. Możliwości jest teoretycznie sporo, jednak trzeba mieć też na uwadze to, że dostępne obecnie nawozy są różne i każdy musi sam ocenić co w jego przypadku najlepiej się sprawdzi.

pilor56

Posty: 7

 
Zobacz sobie produkty od Carbohort, bo firma ma świetne naturalne nawozy w tym między innymi ja stosuje obecnie https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/ i jestem bardzo zadowolony. Produkt wykazuje wysoką efektywność jeśli chodzi o poprawę właściwości gleby więc dzięki temu ta uprawa przynosi więcej efektów. Cenowo wypada w porządku, a jednocześnie nie ma problemów z jego stosowaniem

yarofe

Posty: 3

 
Z mojej perspektywy jeśli chodzi o proponowane obecnie opcje to warto iść w kierunku nawozów organicznych, które pokrewne są tym naturalnym, jednak ich stosowanie może być wygodniejsze, mniej kłopotliwe niż np. obornika. Opcji jest ogólnie sporo, warto zobaczyć co jest dostępne, by spośród tych produktów faktycznie wybrać także dla siebie coś właściwego.

anna_00

Posty: 12

 
Jeśli zależy Ci na uprawie, która będzie eko to polecam https://carbohort.com/produkt/carbohumic-ogrod-20l/. Produkt organiczny, wysoka jakość, efektywność przy uprawach a jednocześnie cena na rozsądnym poziomie, wydaje mi się że będziesz zadowolony z tego produktu a ich wydajność upraw jakie masz też będzie rosła więc warto się decydować.

damkaa4

Posty: 4

 
Wiadomo, że wiele osób te różne naturalne nawozy stosuje, ale też nie zawsze człowiek ma do nich dostęp i tutaj mi się wydaje, że właśnie pojawiają się takie opcje jak różne organiczne nawozy, na które ewentualnie można zwrócić uwagę i które będą się dobrze sprawdzać. Jak będziesz planował ich stosowanie to warto się zapoznać ze składem, by wybrać te, które najlepiej będą odżywiać roślinę.

Czarek

Posty: 6