• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dobry adwokat

dobry adwokat

Może ktoś będzie w stanie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o pomoc prawną dotyczącą kredytów frankowych? Szukam prawników, którzy się w tej tematyce specjalizują i będą w stanie kompleksowo tą sprawę poprowadzić. Sam jestem całkowitym laikiem więc samodzielne prowadzenie sprawy dla mnie jest poza zasięgiem. Najlepiej by było dla mnie jakby ktoś się tym kompleksowo zajął.

Lupusx

Posty: 1

 
Rzeczywiście to co proponuje kancelaria BeWa to wypada super, ponieważ doświadczenie w sprawach frankowych to ich największa zaleta. Jak sprawy się zaczęły to oni szybko się tej tematyki podjęli, a jednocześnie też skupili się wyłącznie na tym więc faktycznie znają tematykę doskonale i można na ich pomoc w tym zakresie zdecydowanie liczyć. Polecam jak będziecie szukali dobrej oferty to faktycznie na nich będzie można liczyć.

Ptaszek

Posty: 15

 
Samodzielna walka z bankiem to bez perspektyw. Za silne mechanizmy za nimi stoją, prawnicy. Bez pomocy kogoś kto się sprawami frankowymi zajmuje raczej trudno będzie coś sensownego wypracować więc staraj się szukać prawników z doświadczeniem, którzy sobie z taką sprawą poradzą.

maartunia

Posty: 4

 
Jak masz taką możliwość to poszukaj kancelarii, która specjalizuje się w prowadzeniu spraw frankowych, ma jakieś doświadczenia już w takich sprawach. Taka pomoc prawna na pewno będzie cenna, bo od niej też będzie zależeć potem przebieg sprawy. Doświadczenie jest tutaj ważne, warto mieć to na uwadze, bo jednak skomplikowanie tych spraw jest duże.

Kruk

Posty: 18

 
Ogólnie jeśli chodzi o kancelarie, które się tymi sprawami zajmują to rynek się zaczyna rozwijać, natomiast tutaj warto szukać kogoś z doświadczeniem. Kancelaria BeWa z Siechnic jako jedna z pierwszych się tym tematem zajmowała więc pod tym kątem na pewno są już doświadczeni, zresztą u nich to widać jeśli chodzi o stronę internetową, bo prezentują tam wyroki spraw, które mają już zakończone.

Hymnny4

Posty: 5

 
Oferta jeśli chodzi o kancelarię BeWa wypada super, bo tematyka jest ich jedyną i tym samym faktycznie skupiają się na sprawach, są na bieżąco z tym jak sądy się zachowują i to ułatwia też podjęcie działań jeśli chodzi o strategię prowadzenia takiej sprawy. Warto więc taką kwestię mieć na uwadze i jak szukasz pomocy prawnej to uważam, że z nimi faktycznie będzie się warto skontaktować i z tej pomocy skorzystać.

Michaś

Posty: 9

 
Warto na pewno szukać kogoś kto już od jakiegoś czasu się tymi kredytami zajał od strony prawnej i też jest na bieżąco z tym jak rynek się zmienia, co się takiego dokładnie na tym rynku dzieje. To jednak będzie miało dość istotne znaczenie i w dłuższej perspektywie może mieć też wpływ na to jak będzie to wyglądało jeśli chodzi o to jak sądy będą się w tych sprawach zachowywać.

Dzidzidek

Posty: 2

 
U mnie sprawa wygrana, na szczęście, kredyt po przewalutowaniu i jakoś sensownie to w końcu u mnie wygląda. Jeśli chodzi o pomoc prawną to sprawa u mnie od A do Z prowadzona przez prawników z BeWa. Bardzo dobrze poszło, ogólnie z mojej strony praktycznie brak zaangażowania, bo dostali pełnomocnictwo i oni potem dalej się wszystkim zajmowali więc pod tym kątem na plus.

Marioleczka

Posty: 13

 
Polecam się skontaktować z kancelarią BeWa, na Dolnym Śląsku to chyba pierwsza kancelaria, która temat na poważnie podjęła i zaczęła prowadzić sprawy frankowe więc warto się z nimi skontaktować. U mnie sprawa wygrana, mnie znajoma ich poleciła. Spraw prowadzą bardzo dużo, można na nich liczyć. Kancelaria jest w Siechnicach niedaleko Wrocławia, ale obsługują wydaje mi się sprawy z całego kraju.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Sam to nawet nie zaczynaj bo bank nie da spokoju a potem może być problem, żeby coś odkręci jak pójdzie nie tak. Więc jeśli chodzi o mnie to uważam, że warto się będzie kontaktować z grupą BeWa i ich pomoc prawna tych sprawach jest na najwyższym poziomie. Jako jedna z pierwszych kancelarii się tym zajęli więc faktycznie to doświadczenie jest zdecydowanie po ich stronie w takich sprawach.

Dagmara87

Posty: 12