• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

gdzie zamówić klimatyzacje

gdzie zamówić klimatyzacje

Szukam kogoś do modernizacji wentylacji w obiekcie komercyjnym powiedzmy, ale do tej pory mi mówią, że tylko montaż nowego, nie zajmują się modernizacją. Do kogo się zgłosić z tematem?

Grudziii2

Posty: 1

 
Dobra klimatyzacja podnosi odporność i ogólnie poziom zdrowia, o czym mówi coraz więcej raportów. Poza tym, jak może wyglądać działalność bez klimatyzacji teraz? Komiczne.

labuh

Posty: 22

 
Fujitsu, Innova, Swegon jeszcze. Tutaj w zakresie wentylacji-klimatyzacji polecam. Co do wykonawców to od projektu do serwisu masz w https://aptherm.com/ i pod kątem wycen wygrywają z konkurencją, bo niedawno właśnie wysyłałem zapytanie.

Lupusx

Posty: 2

 
Mamy w centrum handlowym ich instalację wentylacja, chłodzenie i niezawodna. Rzadki serwis. A jeżeli coś się dzieje to najczęściej małe rzeczy. Wydajna perspektywa.

Biforr23

Posty: 13

 
No właśnie najważniejsze pytanie, czy masz jakieś szczególnie wymagania dotyczące projektowania systemu wentylacji, bo nie każdy wykonawca się godzi na elastyczność, tylko dostarczają gotowce.

zbychu6

Posty: 2

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

omen100

Posty: 20

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

Różyczka

Posty: 3

 
Na klimatyzacji nigdy nie stracisz i nawet się nie zastanawiaj. Pamiętaj również, że ceny wszystkiego lecą niesamowicie, szczególnie dla firm, więc lepiej ogarniać w tym momencie podobne inwestycje. Za rok to może będzie dwa razy drożej. Nigdy nie wiadomo.

labuh

Posty: 2

 
Idea rekuperacji bardzo mi odpowiada, nawet, a może przede wszystkim do lokalu komercyjnego, bo wymieniasz zużyte powietrze systemowo. To przekłada się z czasem na większe zaufanie pracowników, nawet klientów. Teraz każdy dba o zdrowie, wiadomo.

AGDDDy1

Posty: 3