• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

elektrozawór Banjo, kupię online?

elektrozawór Banjo, kupię online?

Witam wszystkich. Wiecie może gdzie znajdę ofertę z elektrozaworami do wiertnicy od jakiegoś znanego producenta? Zależy mi, na jakości zaworu, a nie na cenie.

domrrrr

Posty: 1

 
W internecie można znaleźć pompy do RSM i są to urządzenia oryginalne. Jest wiele modeli do wyboru, dlatego każdy dopasuje dokładnie to, czego potrzebuje.

olidaks

Posty: 3

 
Nie wiem dokładnie gdzie zamawia się takie filtry i zawory, bo u nas robi to serwisant. Przyjeżdża raz na kilka miesięcy i wszystko wymienia. Przez to wiertnica u nas działa bardzo dobrze. Maszyna jest po to żeby pracowała i żeby się spłacała, dlatego warto dbać o nią. Wtedy się odwdzięczy i można będzie na tym dużo zarobić.

Mr Frog

Posty: 23

 
Wiertnica jak nie ma filtra do piasku to niestety, natomiast długo nie podziała. Trzeba o to dbać. To w końcu filtr. Działa tak samo jak w innych urządzeniach. Jeżeli jest zmieniany na czas to wówczas nie ma żadnych kłopotów z użytkowaniem takiego urządzenia.

Gumis

Posty: 12

 
Ofertę z filtrami betonitu do wiertnic można znaleźć na https://banjo-polska.pl/filtry-siatkowe/1501-filtr-gwint-2f-12-mesh-banjo-ls200-12.html. Sam tutaj kupuje.

André22

Posty: 17

 
Prawda jest taka, iż szukać to trzeba umieć. Jeżeli ktoś nie wie jak się za to zabrać to namęczy się i nic z tego nie wyjdzie. Mam człowieka, który jeśli potrzebne są części do wiertnic to szybko je odnajduje.

Fajaaa

Posty: 7

 
W internetowym sklepie zamawialiśmy różne części. Z tego, co wiem wszystkie były oryginalne, dlatego się na nie zdecydowaliśmy. Lepiej zapłacić więcej, ale mieć produkt zgodne z oryginałem.

Joe

Posty: 4

 
Wie jak szukać, jak sprawdzać ich pochodzenie. Potrafi również wyszukiwać niskie ceny, ale tylko za oryginalne części zamienne.

namok

Posty: 9

 
Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są ceny to można to porównać. Można podzwonić po normalnych sklepach i później te same oferty prędko sprawdzić sobie w internecie.

enriquess

Posty: 6