• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

oryginalna technologia oczyszczania za pomocą sody oczyszczonej

oryginalna technologia oczyszczania za pomocą sody oczyszczonej

Już od kilku osób słyszałem pochwały na temat oczyszczania sodą zniszczonych powierzchni i tak się zastanawiam czy do firmy nie kupić takiej maszyny. Często robimy zlecenia remontowe na budynkach różnych i stosujemy zazwyczaj piaskowanie. Jak ktoś z Was miał do czynienia z oczyszczaniem sodą i jest w stanie jakaś sensowną maszynę zaproponować to dajcie znać.

Kitas

Posty: 1

 
U mnie w parafii był oczyszczanie ścian kościoła i tutaj właśnie jakąś firma to robiła, która zamiast piaskowania korzystała z sodowania i faktycznie te efekty jeśli chodzi o oczyszczenie wypadły naprawdę super, zdecydowanie lepiej moim zdaniem to wygląda jeśli chodzi o efekty niż w przypadku piaskowania.

czesławek

Posty: 5

 
U nas również była renowacja za pomocą sodowania i pierwszy raz faktycznie wypadło to bardzo dobrze. Wcześniej zawsze było piaskowanie i nigdy nie było tak dobrych efektów jak obecnie właśnie po oczyszczaniu sodą i oczyszczaniu szkłem.

dostacTP

Posty: 13

 
Jeśli chcesz decydować się na czyszczenie sodą to koniecznie trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt i to taki, którego jakość będzie na wysokim poziomie więc jednak musisz szukać jakieś firmy, która taką technologię przygotowała i jest w stanie zagwarantować jej jakość na wysokim poziomie.

Asia

Posty: 20

 
Też już trochę słyszałem o tym, że właśnie zamiast piaskarek jakieś inne różne technologie się pojawiają, natomiast jak to dokładnie u nas obecnie wygląda to nie wiem, bo jednak na budowach nadal najczęściej widać obecnie piaskarki.

mniszko

Posty: 3

 
Piaskarki dają efekty, ale sodowanie będzie znaczenie lepsze. Wiem to po sobie, jak zmieniłem u siebie w firmie sprzęt z piaskarki na urządzenie do czyszczenia sodą to moja efektywność pracy wzrosła, klientów też jest więcej bo i efektywność moich usług jest na wyższym poziomie.

Hello98

Posty: 20

 
Mogę potwierdzić, że oczyszczanie sodą super wypada, korzystaliśmy z tej usługi przy oczyszczaniu z rdzy silosów i dało super efekt. Przyjechała firma z maszyną SodaBlast Systems (https://www.sodablastsystems.pl/). Całość z ich strony zajęła 3 dni, potem jeszcze malowanie i zabezpieczenie oczyszczonego silosa.

Babeczka

Posty: 13

 
Jednak powoli krok po kroku to sodowanie u nas się zaczyna rozwijać i już kilka razy widziałem te maszyny, które mają oczyszczać sodą. Wiadomo, że jednak piaskarki nadal są wiodące na naszym rynku. Choć pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego znajdziesz także pod tym kątem.

Yuri20

Posty: 6