• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kartony w Warszawie, gdzie warto ?

kartony w Warszawie, gdzie warto ?

Kupujecie kartony w warszawie? Jestem nowy w mieście, ale potrzebuje kilku sztuk różnych rozmiarów. Nie wiem gdzie się zgłosić żeby otrzymać ofertę.

Riko64

Posty: 4

 
Wszystko zależne jest od tego, co się pakuje. Jeżeli coś ogromnego to nie zawsze firma ma takie opakowania. Wtedy pozostają kombinacje i szukanie czegoś na własną rękę.

Oklimas

Posty: 6

 
Nie wiem czy jest ktoś, kto zajmuje się kartonami w warszawie. Nie poszukiwałem nigdy takiej firmy. Nie były mi kartony potrzebne żeby wysłać coś klientom. Mam sklep internetowy, niemniej jednak to, co zamawia klient wysyłam w oryginalnych opakowaniach od producenta.

_Liquid

Posty: 22

 
Obecnie można zamawiać opakowania, które tylko się chce. Jeżeli chcemy coś na wymiar to też firma to wykona. Klient się liczy, wobec tego zrobią dla niego wszystko, co chce.

Lechu_351

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam a sklep mam mnóstwo lat to zawsze kupuje kartony w warszawie. Nie mam czasu na ich zbieranie. Poza tym klienci nie zawsze się cieszą z takich zastępczych opakowań. To, zatem wolę dopłacić trochę do tego, a mieć coś, co spełni klientów i moje oczekiwania. Każdy ma jednakże swoje wymagania.

ombre070

Posty: 3

 
Do przeprowadzki kartony w warszawie mam z firmy https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/kartony/. Na pewno mogę ich polecić, bo mają niskie ceny, a i kartony są wykonane z bardzo dobrych materiałów.

TomekK

Posty: 14

 
Wybór pudełek w różnych rozmiarach jest bardzo duży. To, dlatego trzeba będzie przejrzeć i wybrać to, czego szukamy. Każdy ma inne żądania, dlatego można kupić coś taniego jak i coś, co jest solidnie wykonane i wytrzyma nawet bardzo wielkie ciężary.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Jeśli kupujecie kartony o zawsze sprawdzajcie, z jakiej tektury są wykonane. To bardzo ważne tym bardziej, jeśli chcecie przewozić w pudełkach jakieś ciężkie przedmioty. Sprawdzajcie czy dno jest do tego dostosowane. Wtedy wiecie czy można pakować tam takie rzeczy czy nie. Pudełek do wyboru jest dużo można coś znaleźć dla siebie.

Boberek

Posty: 6