• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

folia bąbelkowa, gdzie kupię ?

folia bąbelkowa, gdzie kupię ?

Mam bardzo dużo niepotrzebnego szkła i chce to zanieść do piwnicy. Tylko, w co to owinąć? Same kartony nie wystarczą? Co Wy stosujecie w takiej sytuacji?

wieszdo87

Posty: 2

 
Sprzęt elektroniczny zawsze pakuje w folię bąbelkową i jak na razie nic złego się z nim nie stało, zatem polecam. Cena folii jest niezwykle niska, co tylko zachęca żeby ją wybrać. Jest wytrzymała i bezpieczna.

NanoPIK

Posty: 13

 
Bez kłopotów można folię bąbelkową zamówić poprzez Internet. Poszukiwałem u siebie takie folii, niemniej jednak mieli niezwykle drogą. W internecie można to wykonać taniej nawet, jeżeli doliczamy do tego przesyłkę. Zakupiłem kilka rolek. Nie wiem czy się tyle przyda, niemniej jednak jeść nie woła to niech leży.

tadziu47

Posty: 21

 
W https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/ mają znaczny wybór folii bąbelkowej. Mnie była konieczna taka o szerokości stu centymetrów i długości stu metrów. Mieli taką i naprawdę mnóstwo nie kosztowała. Mają też inne szerokości, zatem każdy coś znajdzie.

Black_Riot

Posty: 10

 
Testowałem różne wypełniacze, ale tak naprawdę dobrze zawinięty przedmiot w folię jest bezpieczny. Według mnie to najlepszy sposób ze wszystkich dostępnych.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Tak naprawdę folię bąbelkową można zastosować do wszystkiego. Nie chodzi tylko o przedmioty, które mogą się stłuc. Jeśli nie chcemy żeby coś się zarysowało albo obdarło to właśnie taką folię się stosuje i wtedy nie ma z tym żadnych problemów. Od bardzo dawna w naszej firmie właśnie tak wszystko pakujemy i klienci są zadowoleni.

namok

Posty: 10

 
Nie przeprowadzałem się jeszcze także nie wiem jak to się robi i nie doradzę, w co te rzeczy pakować. Zawsze można skorzystać z firmy przeprowadzkowej, a wtedy jest łatwej. Może nie taniej, ale nie zawsze cena jest bardzo ważna, dlatego warto wszystko sobie przemyśleć.

Wertastable

Posty: 29

 
Korzystam zawsze z internetowego sklepu, który ma wszystko mi konieczne do przeprowadzki. Trzeba pamiętać żeby folię bąbelkową niezwykle dobrze zabezpieczyć taśmą. Wtedy nie będzie się podczas przewozu rozwijała i niszczyła.

Cybooor

Posty: 20

 
Mamy sklep internetowy, zatem mamy różne folie do pakowania. Czasem trzeba jeszcze zrobić wypełnienie. Wszystko jest zależne od tego, co się przewozi. Im delikatniejszy przedmiot tym wiecej jest zabiegów. Osobiście nie lubię pakować takich przedmiotów, bo zbyt wiele czasu to trwa, a zyski są znikome.

miloKROSS

Posty: 9

 
Bez kłopotów można dopasować folię pod względem szerokości i długości. Ceny są niskie, a taka folia jest faktycznie bardzo wydajna i pożądane byłoby ją zakupić.

benia

Posty: 4