• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

parasole reklamowe, poszukuję!

parasole reklamowe, poszukuję!

Wiecie gdzie można odszukać oferty z tanimi gadżetami reklamowymi? Poszukuje ołówków, długopisów i tym podobnych. Dajcie znać, z którego sklepu korzystacie.

Laleczka4

Posty: 2

 
Szukanie gadżetów nie sprawia żadnych kłopotów. Internet pozwala na odszukanie wszystkiego, co jest potrzebne do reklamy. Można się kierować bardzo niskimi cenami, niemniej jednak można również szukać propozycji, jakie spełniają nasze wymagania odnośnie wysokiej jakości.

Marioleczka

Posty: 8

 
Ofertę z parasolami reklamowymi znalazłem na https://taniegadzety.pl/21-parasole-reklamowe. Mamy różne oferty, dlatego warto sobie to porównać. Są smycze o szerokości dziesięciu jak i piętnastu milimetrów. Każda smycz może mieć nadrukowany, jakich oryginalny napis.

dermuster

Posty: 4

 
Jeśli komuś zależy na niskich cenach to trzeba sprawdzić ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego bardzo dużo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Istotne tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

Max Pejnn

Posty: 28

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

TomekK

Posty: 10

 
Im więcej ofert się przejrzy tym łatwiej coś znaleźć. Czasem można też wpaść na jakiś pomysł, albowiem nie o wszystkich gadżetach reklamowych wiemy. Reklama jest dobra i tania, wobec tego trzeba wykorzystać wszystkie szanse i coś dla firmy zamówić.

Boss

Posty: 5