• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

siatki do trampoliny, tania oferta ?

siatki do trampoliny, tania oferta ?

Witam. Jestem zainteresowania zakupem siatek ochronnych na ogród? Na co zwrócić spostrzeżenie? Jak coś, czekam też na nakaz sklepu :) Z góry dziękuję.

miś_biały

Posty: 6

 
To najlepszy jest polipropylen? Bowiem z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bowiem w przyszłym roku sam będę miał podobny problem, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

Fanatyk

Posty: 7

 
Dużo jest sklepów z siatkami na hamaki. Na pewno opłaci się kupić w którymś z renomowanych, bo wtedy masz pewność co do jakości. Na takiej siatce to bym jednak nie oszczędzał, bo przecież musi być bezpiecznie :) Ale ogólnie fajna sprawa, podobno bardzo wygodne.

Wariat

Posty: 20

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, że wcale nie są takie drogie i można zrobić samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

Mniszek

Posty: 20

 
Muszę sprawdzić. W sumie też rozglądamy się za podobnymi zabezpieczeniami. Siatki na ogród widzę, że są o tyle fajne, że są zarówno skuteczne, trwałe i wyglądają dobrze. Znajoma ma na działce, całkiem dobrze wygląda takie ogrodzenie.

Sarev22

Posty: 23

 
Jeśli potrzebujesz siatek na trampoliny, to możesz zdecydować się na polipropylen, bowiem to fajny materiał pod kątem użytkowania, niesłychanie elastyczny i bezpieczny dla dzieciaków. Nie niszczy się od słońca, deszczu, zimna, lecz też bez problemu się go czyści. Wystarczy strumień wody i po kłopocie.

pawel253

Posty: 18

 
Chyba żadnej znaczącej różnicy nie ma pomiędzy PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

lechu98

Posty: 13

 
Tutaj mają mnóstwo siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Kupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, ponieważ to dobrej klasy siatki. Polecam.

propek1

Posty: 10

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, iż wcale nie są takie drogie i można wykonać samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

Okolicc34

Posty: 10