• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam sklepu z meblami ogrodowymi w Krakowie ?

Szukam sklepu z meblami ogrodowymi w Krakowie ?

Podobają mi się kosze z technorattanu do ogrodu i do domu, taka stylowa huśatwka, jak możecie polecić jakiś sklep z krakowa, to z góry ślicznie dziękuję.

Laleczka

Posty: 11

 
W naszym ogrodzie najbardziej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana przez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

Gosienka54

Posty: 15

 
Zakupiłam u nich stół z technorattanu. Sklep mieści się w krakowie, można obejrzeć nie tylko na stronie ich meble, więc nie kupuje się kota w worku, poza tym najwyższa jakość jeśli chodzi o wykonanie.

emkaer

Posty: 13

 
Taki kokon ogrodowy technorattan z krakowa to fajna rzecz. Ujął mnie za serce, więc nie wiem, czy przypadkiem nie zdobędę się w sezonie na takie cacko. Już wyobrażam sobie, jak żona się cieszy:)

UK_1234

Posty: 22

 
W ogrodzie konieczna jest huśtawka:) Polecam ogrodową wersję z technorattanu ze sklepu w krakowie http://modnymebel.istore.pl/pl/hamaki-i-hustawki

robson900

Posty: 19

 
Pytanie o meble ogrodowe rattanowe? Tu w krakowie mamy wiele porządnych ofert. Nabyłem do ogrodu meble z tego materiału i rzeczywiście jestem usatysfakcjonowany, choć mówiono mi, że do końca nie jest tak trwały jak technorattan. U mnie się sprawdza i wygląda wspaniale, stylowo i z klasą.

Kruk

Posty: 12

 
W naszym ogrodzie najniezwyklej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana przez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

100%UP

Posty: 27

 
Na pytanie czy meble ogrodowe rattanowe są trwałe, odpowiadam, że tak i poza tym polecam sklep z krakowa, bo należałoby u nich kupować. Rattan też jest wytrzymały i nie ma prawa zgnić, jak o niego dobrze zadbasz odpowiednio. Polecam naturalny design, doskonale się komponuje z zielenią. Naprawdę polecam:)

czader89

Posty: 14

 
A ja bardzo cieszę się z zakupu leżanki ogrodowej. Pojechaliśmy do krakowa, żeby dokładnie obejrzeć mebel. Nabyliśmy na koniec tamtego sezonu, więc teraz ze zniecierpliwieniem czekamy, aż przyjdzie upragnione lato:) Pozdrawiam.

iwanowskis

Posty: 22

 
Naciąłem się u nierzetelnego sprzedawcy w sieci na meble ogrodowe. Tutaj widać, iż jest rzetelnie, ale najlepiej podjechać sobie osobiście do sklepu w krakowie i zrobić nabycie. Moje meble rozpadły się po sezonie, z pewnością nie był to technorattan:( Teraz jestem już sporo niezwyklej czujny:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Sarev22

Posty: 23