• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Nawadnianie pola, jaki sklep ?

Nawadnianie pola, jaki sklep ?

Potrzebna mi dobra hurtownia ogrodnicza. Muszę zaopatrzyć się konkretnie w przydatny asortyment. Jestem w końcu szczęśliwym posiadaczem działki :) Niezmiernie dziękuję za zainteresowanie.

Gerda

Posty: 17

 
To niezmiernie dobra propozycja http://domogrod24.com/pl/c/Tkaniny/107. Też korzystam z agrowłókniny u siebie na działce i tylko dzięki niej nie mam kłopotów z uprawami. Polecam sobie zajrzeć :) Poza tym porządne hurtowe ceny :)

@_yyy111

Posty: 18

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Yuri20

Posty: 12

 
Ciekawa propozycja :) Mnie zawsze podoba się w internetowych sklepach niska cena :) Tutaj można korzystać do woli, to hurtownia ogrodnicza z konkurencyjnym cennikiem za faktycznie niezwykle dobrej jakości produkty. Spora liczba rzeczy, jakie przydają się w ogrodzie czy na działce podczas pracy.

srekal34

Posty: 19

 
Zawsze to jakoś człowiek dawał sobie radę, lecz naprawdę biorąc pod spostrzeżenie wygodę i oszczędność czasu taki siewnik ręczny to super gadżet. Pod względem ceny nie jest to duży wydatek. Owszem przydaje się tylko do jednego, lecz i tak skorzystam, albowiem mam już dość pracy na działce na klęczki:)

Trener

Posty: 10

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Ale grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

endrjuuu

Posty: 22