• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

pielęgnacja terenów zieleni łódź, zna ktoś ?

Dzień dobry. Może tutaj znajdzie się ktoś, kto doradzi mi, jaką firmę wybrać od projektowania ogrodów w Łodzi. Potrzebuję kompleksowej pomocy. Z góry dziękuję.

himmmu78

Posty: 3

 
Jeśli zależy wam na naprawdę profesjonalnych usługach, to polecam tę firmę http://pmgarden.com.pl. Zajmują się projektowaniem ogrodów. Działają na terenie Łodzi i okolic. Zaufałem i się nie zawiodłem, do tej pory zajmują się moim dużym ogrodem.

wiesław11

Posty: 17

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo sporo firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, wobec tego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

Damiano

Posty: 10

 
Projektowanie ogrodów to teraz bardzo popularna usługa. Niemal wszyscy moi znajomi skorzystali z pomocy specjalistów. Ja też będę musiał, zwłaszcza jeśli chodzi systemy nawadniające. Możecie pisać, komu warto zaufać w Łodzi. Pozdrawiam serdecznie.

labuh

Posty: 12

 
Muszę porozmawiać z mężem o projektowaniu ogrodów, ponieważ to dużo lepsze rozwiązanie niż samemu wszystko ogarnąć. Może uda się znaleźć jakąś niedrogą firmę w Łodzi.

Sarenka

Posty: 8

 
Znajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet odpowiedniego sprzętu nie miałem :D

Marko

Posty: 6

 
Odszukaj kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, zatem nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bowiem nawet poprawnego sprzętu nie miałem :D

misiu56

Posty: 22

 
Jak się poświęci trochę czasu, to można odszukać niedrogie usługi ogrodnicze w Łodzi. Jeśli zlecasz firmie mnóstwo do roboty, to na bank można negocjować cenę. Wiele firm w tej branży ma elastyczny cennik, więc tylko kwestia dogadania się. Pozdrawiam.

Ptaszek

Posty: 15