• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

Potrzebna nam naprawdę dobra forma zajmująca się pielęgnacją drzew w Łodzi. Czy współpracujecie może na stałe z jakimś usługodawcą i jesteście zadowoleni? Chodzi o osiedlowy teren zielony.

Zyciowwy

Posty: 5

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

guster

Posty: 7

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

tomeix

Posty: 27

 
Znakomita firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, jakie zapewniają. Są profesjonalni, dokładni i doświadczeni. Działają w Łodzi i w okolicach.

Klarka34

Posty: 11

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, ale ja poszłabym bardziej w kierunku jakości. W przypadku prac ogrodniczych jakość to najważniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można znaleźć dobre firmy.

Mniszek

Posty: 20

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

Sarenka

Posty: 16

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, natomiast o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

Michaś

Posty: 12

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Rzeczywiście, jeśli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę odszukać jakiegoś rzetelnego fachowca.

jesika

Posty: 11

 
Dobrze, iż piszesz, tylko szkoda, iż nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, albowiem cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

micko

Posty: 9

 
Prace ogrodnicze, dotyczące przede wszystkim dużych terenów i drzew, które potrzebują cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w ogromnej firmie w Łodzi, bowiem ceny są podobne, lecz jeżeli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

Marko

Posty: 8